✔ Unieke kleinschalige glamping met eigen sanitair
✔ Gelegen op een agriturismo op het prachtige eiland Brac
✔ Glamping met zwembad
Je kunt lang zoeken naar een kleinschalige glamping in Kroatië, er zijn er simpelweg niet heel veel van. Maar bij deze heb je er een gevonden, en wel een hele mooie. Met slechts 10 luxe ingerichte tenten, elk met eigen sanitair, een zwembad en een familiale sfeer, is glamping Nono Ban de perfecte locatie voor jouw gezinsvakantie. landelijk glamping. met alle gemakken van dien.
Een Nederlands-Kroatische co-productie
Onze glamping is ontstaan in samenwerking met Agriturismo Nono Ban, al generaties een begrip op het eiland Brac. Dit landelijke hotel zag het helemaal zitten om uit te breiden met een glamping. Wij brachten als Nederlandse eigenaren de kennis en het concept mee en zo ontstond er een geweldig leuke symbiose. De glamping is een Nederlands-Vlaams onderonsje, waar kinderen elkaar al snel vinden rond het zwembad en de ouders fijne ontmoetingen opdoen aan de campingbar. Exclusief voor onze campinggasten organiseren we er onder meer BBQ-avonden, openlucht-cinema en boottochtjes. De Kroatische invloed komt vooral tot uiting in het restaurant van de agriturismo, waar de lekkerste lokale gerechten worden geserveerd en de kinderen na het toetje in het zwembad kunnen springen.



Een eiland uit duizenden
Brac is een van de grootste Kroatische eilanden en met de gunstige ligging nabij Split zou je verwachten dat het toerisme hier al lang een breed gevestigd is. Toch kwam dat hier veel late rop gang dan op Korcula en Hvar, de grote concurrenten ten zuiden. Tot op de dag van vandaag heeft Brac voor een aanzienlijk deel zijn agrarische karakter behouden en dat maakt het tot een authentiek eiland voor fijnproevers. Er is veel te ontdekken voor de liefhebbers van mooie wandelingen, MTB tochten, stranden, haventjes en gastronomie.
Een verblijf op Boutique Glamping Nono ban is perfect te combineren met andere delen van Kroatië. We stellen graag een reis op maat voor je op. Als je ook op Nono Ban verblijft is dat extra voordelig.
Hoe bereik ik Brac?
Vanuit Split gaat er elk uur een veerboot, en hier schuif je gewoon aan in de rij en koop je je tickets in het havenkantoor terwijl je wacht. De haven van Split is druk en rommelig, typisch Mediterraans, maar bij 35 graden niet altijd even leuk. Een andere optie is om te reizen via Makarska. Vanaf Makarska gaat ongeveer 5 keer per dag een veerboot en tickets kun je online boeken op de website van de Kroatische veerdienst. Hier geldt dat een ticket een gegarandeerde plek aan boord is, en dat geeft enige rust.
Brac heeft ook een eigen vliegveld. Dit is alleen op zaterdag open en er zijn directe verbindingen met Luxair vanaf Luxemburg. dat is misschien even een stukje rijden, maar vanaf de terminal ben je dan wel in 10 minuten op de camping. Per saldo is dat dan toch best efficient. Een auto huur je eenvoudig ter plekke via Brattia.

