Montenegro
Trektocht met wildkamperen

5 dgn | € 595,00 per persoon

Volledig verzorgde trektocht met wildkamperen

 

  • Specificaties: zie dag-tot-dag beschrijving
  • Fysiek niveau: uitdagend
  • Periode: juni – oktober

 

Geen asfaltwegen, geen stadsgeluiden, geen ontvangst op je mobiel. Maar wel; een knetterend kampvuur, heerlijke eten in de buitenlucht en het genot van jouw reisgezelschap met wie je 4 aaneengesloten dagen een fysieke uitdaging aangaat.

Slapen doe je in in onze luxe Hilleberg-tentjes op de mooiste plekken; aan een bergmeer en bij een herderskerk op een panoramisch bergweide. De laatste nacht slaap je on een sfeervolle lodge. Geniet van weergaloze (en aanééngesloten) wandelingen door een ongerept deel van de Montenegrijnse bergen; het massief van Zijovo en de pieken van Komovi.  De luxe zit ‘m in het feit dat je deze bergen nagenoeg voor jou alleen hebt, in de prachtige vergezichten en bovenal in de top-service van onze kok-chauffeur ter plekke die deze trekking faciliteert.  

Je bagage en de tenten reizen per 4×4 van bivak naar bivak dus je draagt nooit meer dan je lunchpakket en wat extra kleding mee.  Word één met de hooglanden op deze prachtige en volledig verzorgde trekking.

 

_________________________________________________________________________________________________________

Prijs per persoon o.b.v. 2 personen*           € 595,00

_________________________________________________________________________________________________________

*Extra deelnemer (tot maximaal 10 personen) € 295,00

Inclusief

  • Transfer Podgorica of Kolasin – Bukumirsko meer
  • 2 overnachtingen wildkamperen Bukumirsko meer, incl diner, ontbijt & lunchpakket
  • 1 overnachting wildkamperen herderskerk Komovi, incl diner, ontbijt & lunchpakket
  • 1 overnachting lodge Stavna (Kobil Do), incl diner, ontbijt & lunchpakket
  • Transfer Stavna – Kolasin / Podgorica
  • Bagagevervoer Bukumirsko – Carina & Carine – Stavna
  • Diensten van 1 kok-chauffeur gedurende de volledige trekking
  • Luxe trekkerstenten (1 per 2 personen)
  • Luchtbed (1 per persoon)
  • Luxe slaapzak (1 per persoon)
  • YUGO Travel reisinformatie in een handige app
  • Ingetekende kaarten & zelf gemaakte routebeschrijvingen
  • Offline navigatie via de app (zelf te downloaden)
  • Lokale toeristenbelastingen
  • STO reisgarantie
  • 24/7 YUGO Travel assistentie
  • Uitgebreide YUGO Travel aansprakelijkheidsverzekering

Exclusief

  • Bijdrage STO-garantiefonds  (€ 12,00 per boeking)
  • Drankjes bij de maaltijden
  • Fooien
  • Overige persoonlijke uitgaven
  • Verzekeringen

 

Garantieregeling

Dit aanbod valt onder de garantie van STO Garant. Je kunt de voorwaarden van deze garantieregeling vinden op de website van STO Garant (www.sto-garant.nl/downloads).

dag 1 t/m 3
1
Bukumirsko meer
icon
Bivak Bukumirsko meer (2 nachten)
icon
2x ontbijt, 2x lunchpakket, 2x diner
icon
Taxirit Podgorica / Kolasin – Bukumirsko meer clock 1u
icon
Stitan summit
MNE W41 height +/- 950m distance 11 km clock 5u
Basisconditie

Het is maar een uur rijden vanuit de hoofdstad Podgorica of vanaf Kolasin (de twee mogelijke punten om deze trekking te starten), en je waant je meteen waar je wil zijn; in de Wildernis. De eerste twee nachten slaan we onze bivak op aan de boorden van een prachtig bergmeer. ‘S avonds wordt het kampvuur opgestookt waarop onze kok een heerlijke maaltijd bereidt. Gekoelde drankjes zijn er te koop vanuit de achterklep van zijn Land Rover.

De inloopdag is een op-en-neertje naar de piek Stitan. Je ziet ‘m vanaf het meer al liggen; de hoogste in de indrukwekkende skyline van de Zijovo bergen. Dit is een fikse klim met een serieuze top (2127m) als einddoel. In dit gebied wandelt doorgaans niemand, deze berg heb je meestal helemaal voor je alleen, inclusief de overdaad aan wilde bloemen, gemzen en misschien een afgedwaalde herder met zijn schapen.

dag 3 t/m 4
2
Bivak Carine
icon
Bivak Carine (1 nacht)
icon
1x ontbijt, 1x lunchpakket, 1x diner
icon
Bagagevervoer Bukumirsko - Carine & Carine - Stavna (Kolbil Do)
icon
Bukumirsko meer - Carine bivak
MNE W42 height +1100m - 700m distance 21 km clock 6u
Goede conditie

Na het ontbijt pakken we de lunchpakketten en andere noodzakelijkheden in de rugzak en trekken we te voet naar de volgende bivak. Het kamp wordt opgeruimd en de hoofdbagage gaat ook per 4×4 mee. Als het even meezit staan de tenten alweer tegen de tijd dat wij arriveren bij de herderskerk van Carine. Onze wandeling is met ruim 20 km dagvullend en voert ons over de prachtige top Maglic (2142m). een heerlijke wandeling over niet al te lastig parcours, en lekker lang, zodat we zeker voldaan wee bij de tenten arriveren.

Het kamp slaan we op bij een herderskerk, gelegen op een pas ten zuiden van de Komovi-pieken. Afhankelijk van de wind kiezen we een goed plek met zicht op ofwel de zonsondergang, dan wel de zonsopkomst. Geniet van nog een nacht in dit 1 miljoen-sterren-hotel.

dag 4 t/m 5
3
Kobil do Lodge
icon
Kobil do Lodge lodges (1 nacht)
icon
1x ontbijt, 1x lunchpakket, 1x diner
icon
Kobil do - Kolasin / Podgorica
icon
Carine - Stavna
MNE W43 height +750m - 800m distance 14km clock 5,5
Goede conditie

De drie markante pieken van Komovi markeren de zuidpunt van het Komovi-Bjelasica biosphere reserve. Het is het hoogste en meest wilde gedeelte van het natuurgebied. De route voert door een immense vallei tussen de pieken door; een wild terrein met grote rotsblokken, wilde bloemen en knoesten van sparren.

Het is een genot om na de 3-daagse doorsteek te arriveren op de zomerweide Stavna. Naast de traditionele herdershutten ligt hier ook de sfeervolle Kobil Do lodge. De hutten beschikken over een gedeelde badkamer en een stoof. Pluk wat sint-janskruid, kamille of thijm langs de paden en gebruik de stoof om je eigen potje thee te zetten. De kok-chauffeur heeft jullie bagage hier al bezorgd tegen de tijd dat jullie arriveren. 

Stuur mij een aanbod
Reisvoorwaarden

    Een aanvraag is geheel vrijblijvend en in geen enkel opzicht verplichtend.
    Gegevens hoofdboeker
    Achternaam *
    Voornaam *
    E-mailadres *
    Telefoonnummer *
    Geboortedatum
    Adresgegevens
    Straatnaam *
    Huisnummer *
    Postcode *
    Woonplaats *
    Land
    Extra reizigers
    Reiziger 1
    Naam
    Leeftijd
    Reiziger toevoegen
    Bijzonderheden
    Dieetwensen, kamertype etc.
    Optionele extra's
    Extra nachten, aanvullende transfers etc.
    Vergelijkbare reizen
    menu
    close

    Home

    Reisinspiratie

    Reizen op maat

    Reisblog

    Duurzaamheid

    Reisvoorwaarden

    STO Garant

    Over Ons