Zeiltrip Mljet & de Elafiti-eilanden

4 dgn | va € 895,00 per persoon

Ontdek de stille baaien van de Elafiten en nationaal park eiland Mljet

 

  • Specificaties: zie dag-tot-dag beschrijving
  • Sfeer: avontuurlijk & ontspannen
  • Begeleiding: ervaren schipper aan boord
  • Periode: mei – oktober

 

Voor de kust van Dubrovnik ligt de eilandengroep van de Elafiten. Het is een gebied dat bekend staat om zijn rustige dorpen, dennenbossen, kleine strandjes en helder water. De eilanden liggen dicht bij elkaar, waardoor dit een overzichtelijk en ontspannen vaargebied is. Ideaal voor reizigers die graag op een comfortabele manier meerdere eilanden willen ontdekken zonder lange oversteken.

Tijdens deze vierdaagse tocht vaar je met een Beneteau Oceanis 411. De boot beschikt over drie hutten, een salon met keuken en een ruim dek dat uitnodigt om buiten te leven. Er is plek voor maximaal acht personen. Onder leiding van schipper Srdan, die het gebied goed kent, vaar je een logische en afwisselende route langs Koločep, Lopud, Šipan, Jakljan en Mljet. De nadruk ligt op prettig zeilen, zwemmen in stille baaien en in eigen tempo genieten van het eilandlandschap van Zuid-Dalmatië.

De Elafiten zijn een combinatie van natuur en kleine nederzettingen. Je vindt er wandelpaden, rustige strandjes, lokale konoba’s en ankerplekken waar je zonder drukte kunt overnachten. Aanmeren in een dorp of juist een nacht voor anker liggen: het kan allebei. In combinatie met het drukke Dubrovnik maakt dit een ideaal onderdeel van je reis!

_____________________________________________________________________________________________

Prijs per persoon (v.a. 4 personen)   € 895,00

5e/6e persoon aan boord   € 395,00

______________________________________________________________________________________________

 

Inclusief

  • 3 overnachtingen op een private charter zeilboot
  • Ervaren schipper
  • Transit Log (handdoeken, beddengoed etc.)
  • Eindreiniging
  • Veilige parkeerplaats voor je auto gedurende de trip
  • Uitgebreide YUGO Travel bedrijfsaansprakelijkheidsverzekering
  • STO reisgarantie
  • BTW

Exclusief

  • Brandstof
  • Entreegelden
  • Aanleggeld
  • Drankjes en maaltijden

 

Garantieregeling

Dit aanbod valt onder de garantie van STO Garant. U kunt de voorwaarden van deze garantieregeling vinden op de website van STO Garant (www.sto-garant.nl/downloads).

 

dag 1
1
Dubrovnik naar Šipanska Luka

Om 9 uur hijsen we de zeilen en varen we de drukte van Dubrovnik uit. Zodra de stad achter ons verdwijnt, opent zich een wereld van rust. De Elafiten liggen voor ons, beginnend met Koločep: een groen eiland vol verborgen baaien. We zeilen no geen stukje verder naar Suđurad of Šipanska Luka waar we aanleggen in een van de kleine haventjes of voor anker in een stille inham. Deze dorpjes voelen tijdloos aan. De dag draait om zeilen, zwemmen en genieten van het heldere water. Samen met Srdan bepalen we waar we de nacht doorbrengen.

dag 2
2
Door naar Mljet

Vandaag varen we langs het stille, onbewoonde Jakljan. Een plek die uitnodigt om te zwemmen, snorkelen en even helemaal te verdwijnen. Vervolgens steken we over naar Mljet: het groenste eiland van Kroatië en tevens Nationaal Park. Voor de nacht kun je aanmeren bij een sfeervol vissersrestaurant aan de kade, waar lokale gerechten vers uit zee op tafel komen.

Van hieruit kun je per taxi tevens het Nationaal Park Mljet bezoeken.

dag 3
3
Via de stranden van Saplunara

We varen terug naar de Elifati eilanden via de stranden van Saplunara. Deze hebben een bijna tropische uitstraling. Je kunt hier de ochtend doorbrengen in het zachte zand of kiezen voor een wandeling door de omliggende dennenbossen. Na een ontspannen ochtend zetten we koers naar Lopud. Het eiland heeft een tropisch tintje, met zachte zandstranden en rustige wandelpaden. We overnachten op Lopud of Sunj.

 

dag 4
4
Terug naar Dubrovnik

We vertrekken vroeg richting Dubrovnik. Een rustige terugtocht, waarbij je nog één keer geniet van het water, de wind en het uitzicht op de eilanden die langzaam achter je verdwijnen. In de loop van de dag meren we weer aan in de haven. Vanaf hier kun je het oude centrum van Dubrovnik rustig gaan verkennen!

Stuur mij een aanbod
Reisvoorwaarden

    Een aanvraag is geheel vrijblijvend en in geen enkel opzicht verplichtend.
    Gegevens hoofdboeker
    Achternaam *
    Voornaam *
    E-mailadres *
    Telefoonnummer *
    Geboortedatum
    Adresgegevens
    Straatnaam *
    Huisnummer *
    Postcode *
    Woonplaats *
    Land
    Extra reizigers
    Reiziger 1
    Naam
    Leeftijd
    Reiziger toevoegen
    Bijzonderheden
    Dieetwensen, kamertype etc.
    Optionele extra's
    Extra nachten, aanvullende transfers etc.
    Vergelijkbare reizen
    menu
    close

    Home

    Reisinspiratie

    Reizen op maat

    Reisblog

    Duurzaamheid

    Reisvoorwaarden

    STO Garant

    Over Ons